İNSAN KAYNAKLARI

Hikayemiz

İnproda, Bilgi Teknolojileri ve Telekom sektörüne yönelik İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetleri vermek üzere sektörde deneyimli profesyonellerce 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. 2009 yılında farklı sektörlerden gelen talepleri karşılamak üzere MareNuovo‘yu kendi bünyesine katarak faaliyet alanını genişletti.

Bugün Bilgi Teknolojileri, Telekom, İnternet ve Sosyal Medya başta olmak üzere Finans, Enerji, Hızlı Tüketim ve Perakende gibi öne çıkan sektörlere geniş veritabanı ve alanında uzman profesyoneller ile sektör odaklı danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İnproda uzmanlığa çok önem verir, ekibindeki danışmanlar sadece İnsan Kaynakları değil, aynı zamanda ilgili sektörlerde de deneyim sahibidir. Danışmanlarının uzun yıllara dayanan sektör deneyimleri ve iletişim ağı sayesinde, İnproda, bir yandan adaylara daha etkin ve verimli yollardan erişim sağlarken, diğer yandan şirketleri de çok kısa sürede tanımakta, ihtiyaç ve beklentileri yönünde daha pratik, süratli ve etkin çözümler üretebilmektedir.

Değerler :
Profesyonellik : Doğru ihtiyaç tespiti ile başlayıp doğru aday ile sonuçlanan, çalışılan her pozisyonun alanında uzman danışmanlarımız ile yönetilen işe alım süreci.
Etik Anlayışı : Şirket ve Aday ile sağlıklı ve doğru iletişim hedefi. Şirket ve aday menfaatlerini ön planda tutan tarafsız anlayış. Bilgi gizliliğinin sağlandığı uzun soluklu, güvenilir ilişkiler.
Hız : Rekabet koşullarının getirdiği acil insan kaynağı ihtiyacına uygun, hızlı, tatminkar çözümler.

-->

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnproda İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu'nun 1227 numaralı lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87