İNSAN KAYNAKLARI

Yönetim Ekibimiz

Hızlı çözümler sunarak maliyet kayıplarının önüne geçen , sektorel deneyime ve uluslararası bakış açısına sahip,  alanında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek en iyi hizmet kalitesini sunar.

Yönetim Ekibimiz

Hakan Ayer

Robert Kolej, Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Fisher College of Business, Ohio State University İnsan Kaynakları lisansüstü programı mezunudur.

Koç Holding’de insan kaynakları projesinde çalıştıktan sonra 1995-1997 yıllarında Ford Otosan’da uzman ve yönetici pozisyonlarında görev yapmıştır. Boston ve New York’ta iki yıl (Harvard, Columbia, Dartmouth, Ohio State, danışmanlık şirketleri ile) yönetim geliştirme projelerini İstanbul’daki Koç Holding danışmanlık şirketi ile beraber yürüttükten sonra 2001-2002 yıllarında Washington – IMF’de, 2002-2004 arası WWF İstanbul’da yönetim danışmanı olarak çalışmıştır.

2004’ten 2009 Ekim sonuna kadar sırasıyla Autoliv, Uzel Corporation, LG Electronics ve Allianz Sigorta’da üst yönetim ekibinin üyesi ve Genel Müdüre bağlı olarak İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmıştır.

Kasım 2009’dan itibaren seçme ve yerleştirme ile yönetim danışmanlığı çalışmalarına İnproda bünyesinde devam etmektedir.

Cafer Telci

1988 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. 1992 yılında, aynı okulda “Career Planning in Organization” isimli tezini vererek Örgütsel Davranış master programını tamamladı. İnsan Kaynakları alanında çalışmaya 1989 yılında Pamukbank İnsan Kaynakları bölümünde Danışman Yardımcısı olarak başladı. Pamukbank’ın Personel Yönetiminden İnsan Kaynakları’na geçiş sürecinde İşe Alma Yerleştirme Politikasının oluşturulmasında katkıda bulundu.

Daha sonra DRT (Deloitte Ross Tohmatsu) Denet Yönetim Danışmanlığı’na geçti ve 1994 yılı Ağustos ayına kadar Yönetim Danışmanlığı bünyesinde çeşitli şirketlere İnsan Kaynakları alanında danışmanlık hizmetleri verdi. 1994 Ağustos ayında Sabancı grubuna katıldı ve Brisa’da Pazarlama ve Satış grubunda eğitim ve geliştirmeden sorumlu olarak çalıştı. Bir çok eğitim organizasyonu düzenledi, Kişisel Beceri Geliştirmeye yönelik eğitimler verdi.

2000 yılı Haziran ayında İnsan Kaynakları Müdürü olarak Kargotek Lojistik’e katıldı. Şirketin kurumsallaşma çalışmalarında görev aldı ve İnsan Kaynakları Bölümünü oluşturdu. 2002 yılında kısa bir süre Karamancı Holding bünyesinde bulunan Denimvillage’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmasının ardından katıldığı Doğan Online’da Haziran 2004′e kadar İnsan Kaynakları Müdürü olarak bir çok projenin içinde yer aldı ve bir çok personelin seçme ve yerleştirme sürecini yönetti.

İnsan Kaynakları alanında yürüttüğü profesyonel yaşantısına 2004 yılından bu yana Danışmanlık alanında devam etmekte olan C. Telci, Ağustos 2004′den bu yana İnproda Danışmanlık’ta Yönetici Ortak olarak çalışmaktadır.

Yüksel Güleç

1970 yılında İstanbul’ da doğan Y. Güleç, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Muhasebe Denetim alanında yüksek lisans sahibidir ve halen aynı alanda doktora çalışmalarına devam etmektedir.

1993 – 2004 yıllarında İngiltere merkezli Moore Stephens Türkiye denetim şirketinde Denetçi Yardımcısı, Denetçi ve Baş Denetçi olarak çalışmış olup Türkiye’de sektörlerinde öncü olan bir çok şirketin mali denetimlerinde fiili görev aldı.
2005 yılında Moore Stephens Türkiye firmasından ayrılarak MS Destek Consulting firmasını kurarak şirketlere mali müşavirlik, birleşme, bölünme ve halka arz konularında danışmanlık hizmetleri vermeye başladı.

2011- 2014 dönemlerinde Türmob ve İSMMMO’ da mesleki eğitmen olarak görev aldı. 2014 yılından itibaren Kamu Gözetimi ve Denetim Standartları Kurumu tarafından yetkilendirilerek Bağımsız Denetçilik belgesini aldı.

Halen MS Destek SMMM ve Danışmanlık şirketinde Yönetici Ortak, CPATURK Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’ de Sorumlu Baş Denetçi olarak görev yapan Yüksel Güleç, Temmuz 2019’dan bu yana da İnproda bünyesi içerisinde Bordrolama Hizmetleri ve mevzuattan sorumlu ortak olarak çalışmaya devam etmektedir.

-->

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnproda İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu'nun 1227 numaralı lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87